Filmy nastolatek, inżynieria genetyczna

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje nastolatek, inżynieria genetyczna. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Obdarzony regeneracyjnymi zdolnościami mutant przemierza kolejne lata szukając życiowego celu, zamiast tego odnajduje go wojsko.

Hanna

6,1
Szesnastoletnia Hanna (Saoirse Ronan) żyje z ojcem, byłym agentem CIA, z daleka od jakiejkolwiek cywilizacji praktycznie od dnia jej narodzin. Jest przez niego szkolona, aby mogła pomścić zamordowaną matkę. W końcu nadchodzi czas zemsty.
W korporacji zajmującej się tworzeniem nowych gatunków pracuje Alicja, matka samotnie wychowująca nastoletniego syna. Alicja wyhodowała niezwykle ciekawą roślinę. Kwiat ma piękne, karmazynowe płatki i niecodzienne właściwości. Jeśli zapewni mu się odpowiednią temperaturę, właściwie podlewa i rozmawia z nim sprawia, że jego opiekun odczuwa szczęście. Wbrew polityce firmy Alicja zabiera jeden egzemplarz do domu i daje go w prezencie synowi.


Ultrapies

6,0
Po tajemniczym wypadku w laboratorium doktora Simona Barsinistera, Shoeshine - zwykły pies rasy beagle odkrywa, że nie tylko potrafi mówić, lecz, co więcej, zamienił się w super bohatera, który może latać! We wspaniałym kostiumie, z powiewającą pelerynką, Ultrapies bierze pod swą opiekę mieszkańców Capital City, w szczególności czuwając nad zachwycającą spanielką, Polly Purebred. Kiedy Barsinister i jego wściekły kompan Cad zaczynają zagrażać miastu, Ultrapies rozpoczyna wcielanie w życie planu ochrony tego, co dla niego najważniejsze!

Superhero

5,0
Ricka Rikera (Drake Bell) ciągle prześladuje pech a dodatkowo dziewczyna, w której się podkochuje wcale go nie zauważa. Pewnego razu zostaje ukąszony przez zmutowaną ważkę. Kilka dni potem zauważa, że zyskał supermoce i postanawia jako superbohater pomagać ludziom.
Rok 2015, piętnaście lat po kataklizmie, który ludzkość nazwała drugim uderzeniem. Czternastoletni Shinji Ikari przybywa do Tokio-3 na wezwanie swojego ojca, którego nie widział jakiś czas i do którego ma mieszane uczucia. Okazuje się, że ojciec Shinjiego – Gendō – chce powierzyć mu pilotowanie evangeliona: robota, którego zadaniem jest walka z aniołami – istotami chcącymi zniszczyć ludzkość. Niechętny temu na początku Shinji ostatecznie zgadza się pilotować robota. Pozostaje w Tokio-3 na dłużej, na wypadek ataku kolejnego anioła, zamieszkuje ze swoją nową opiekunką, Misato Katsuragi, idzie do nowej szkoły. Shinji jest jednak outsiderem, nawiązywanie kontaktów z innymi przychodzi mu bardzo trudno, ze wszystkich sytuacji stara się wyjść w ten sam sposób – robiąc to, o co się go prosi. Wkrótce jednak okaże się, że nie można żyć tak przez cały czas – spotka nowych ludzi, stanie przed nowymi zadaniami. „Neon genesis evangelion” oprócz znakomitej rozrywki jest także dziełem głęboko filozoficznym – oprócz tego, co dzieje się na ekranie, widz poznaje także rozterki, radości, smutki, sukcesy i niepowodzenia bohaterów, bardzo mocno zagłębiając się w ich psychikę i osobowość. Jeśli dobrze przeanalizuje się serial, znajdzie się w nim drugie, a może nawet trzecie i czwarte, dno.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…