Filmy homoseksualizm, męska nagość, strach

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje homoseksualizm, męska nagość, strach. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Slevin (Josh Hartnett) traci pracę, przyłapuje dziewczynę w łóżku z innym, kradną mu portfel i zegarek, a na domiar złego trafia w sam środek porachunków między dwoma bossami nowojorskiej mafii. Gwiazdorska obsada i intryga przypominająca „Ocean’s Eleven” „Ocean’s Twelve” oraz „Włoską robotę”, a wszystko to okraszone humorem w stylu Quentina Tarantino.
Amerykanin Jack (Adam Goldberg) i Francuzka Marion (Julie Delpy) tworzą udany i nowoczesny związek. Jednakże podróż do Paryża, gdzie mieszka szalona rodzina Marion, sprawia, że związek pary przechodzi duży kryzys. Jack czuje się zagubiony pomiędzy ekscentrycznymi znajomymi narzeczonej, przyszłą teściową, która miała romans z gwiazdą rocka oraz zamachowcem, który podkłada bomby w komercyjnych restauracjach.
Siedemnastoletni Eddie Adams, za namową reżysera filmów porno Jacka Hornera, decyduje się rozpocząć karierę w przemyśle erotycznym. Pierwszego dnia zdjęć Eddie zaskakuje całą ekipę rozmiarami swego przyrodzenia i niespożytą energią twórczą... Bardzo szybko staje się gwiazdą, zdobywa nagrody przyznawane przez przedstawicieli przemysłu erotycznego, cieszy się bogactwem. U progu lat 80-ych pojawiają się pierwsze oznaki kryzysu...


Cindy Campbell i grupa jej przyjaciół muszą stawić czoła duchowi małego chłopca oraz powstrzymać inwazję kosmitów.
William wyrusza na nocną eskapadę, po tym jak żona opowiada mu o swoich nocnych fantazjach erotycznych z innym mężczyzną. Eskapada ta może zagrozić jego małżeństwu, a jego samego uwikłać w zagadkowe morderstwo o podłożu seksualnym. William doświadczy lęków i zwątpienia, pozna prawdę o sobie samym i nauczy się przebaczać innym.

Grubasy

6,5
Grubasy to komedia o życiowych ekscesach i brakach. Opowiada o naszych niepewnościach, fobiach, obsesjach, traumach, błędach, strachu, występkach, pragnieniach, nadziejach, wyzwaniach, celach, przyjaźniach, miłościach, doświadczeniach seksualnych, zdrowiu, rodzinie... po prostu o przetrwaniu w najszerszym i "największym" tego słowa znaczeniu.
Akcja dzieje się w 1984 roku w małym górniczym miasteczku północnej Anglii. Bohaterem jest jedenastoletni wrażliwy chłopiec Billy. Jego ojciec i brat uczestniczą w lokalnym strajku. Billy nie ma matki, jego rodzina mieszka z niepełnosprawną umysłowo babcią. Chłopiec zamiast na lekcje boksu zaczyna uczęszczać na lekcje baletu. Ojciec nie akceptuje tego „niemęskiego” zajęcia, ale w końcu poruszony sceną, gdy zobaczył swojego syna szczęśliwego i wyzwolonego podczas tańca, godzi się na jego wyjazd w wielki świat, do Londynu, gdzie Billy będzie się profesjonalnie uczył baletu.

To: Rozdział 2

6,1
6,4
Gdy po 27 latach w Derry ponownie zaczynają ginąć dzieci, Mike Hanlon przypomina przyjaciołom o złożonej obietnicy dokończenia walki z morderczym klaunem.
Serial opowiada historię grupy homoseksualnych przyjaciół pochodzących z Pittsburgha. Każdy z nich ma inny charakter, inne priorytety i każdy szuka miłości. W poszukiwaniach drugiej połowy bezustannie towarzyszą im seks, pieniądze i narkotyki. Serial porusza również wiele aspektów życia prywatnego homoseksualistów, niektóre stereotypy stara się obalać, a inne utrwalać. Twórcy podjęli także trudny temat – AIDS.
Nicholson stworzył brawurową kreację wcielając się w postać pisarza Melvina Udalla, cierpiącego na nerwicę natręctw, który ze szczególnym upodobaniem znieważa, obraża, poniża i rani innych. Swe ofiary wybiera na chybił trafił. Nieszczęśni ci, którzy staną mu na drodze. Kiedy jego sąsiad Simon trafia do szpitala, Melvin zmuszony jest zaopiekować się jego psem. Ten nieoczekiwany akt uprzejmości - oraz kelnerka Carol Connelly (Helen Hunt) - sprawią, że Melvin odzyska ludzkie oblicze.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…